CONSELL ESPORTIU DEL SEGRI└
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - PBJ MIXTE/MASCULI - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALFARRAS
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS (ECS)
CLAVER - C - MAS
LESTONNAC - MAS
MARISTES - A - MAS
MARISTES - B - MAS
MARISTES - C - MAS
MATER - MIX
PA¤SOS CATALANS - MIX
PRACTIQUES 2 - MIX (ECS) (EEM)
RIU SEGRE - A - MASbLAUBLAU
RIU SEGRE - B - MIX
SAGRADA FAMILIA - MASBlaumariBlaumari

CLASSIFICACIË PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1MATER - MIX5350
1PRACTIQUES 2 - MIX (ECS) (EEM)4280
1MARISTES - A - MAS4280
1MARISTES - B - MAS4280
1LESTONNAC - MAS3210
1CLAVER - A - MAS3210
1CLAVER - B - MAS (ECS)3210
1CLAVER - C - MAS3210
1SAGRADA FAMILIA - MAS3210
1MARISTES - C - MAS3210
1ALFARRAS3210
1RIU SEGRE - A - MAS3210
1PA¤SOS CATALANS - MIX2140
1RIU SEGRE - B - MIX170

CLASSIFICACIË PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1MATER - MIX53113727123503547
2MARISTES - B - MAS42203826102802838
3MARISTES - A - MAS4202282082802836
4PRACTIQUES 2 - MIX (ECS) (EEM)4004244042802832
5CLAVER - A - MAS3300331592102130
6CLAVER - B - MAS (ECS)3300331592102130
7RIU SEGRE - A - MAS3201151772102128
8LESTONNAC - MAS3111242462102127
9CLAVER - C - MAS3111222662102127
10SAGRADA FAMILIA - MAS3102183052102126
11MARISTES - C - MAS3012212742102125
12ALFARRAS3003153332102124
13PA¤SOS CATALANS - MIX2101161641401418
14RIU SEGRE - B - MIX100141217078

JORNADA 1
10-11-201810:00MARISTES - B - MAS8 - 8LESTONNAC - MASMARISTES_EXT-1
10-11-201810:30ALFARRAS4 - 12CLAVER - A - MASMARISTES_EXT-2
10-11-201811:00PA¤SOS CATALANS - MIX7 - 9CLAVER - C - MASMARISTES_EXT-1
10-11-201811:00MATER - MIX10 - 6MARISTES - C - MASMATER_PAV
10-11-201812:00CLAVER - B - MAS (ECS)12 - 4RIU SEGRE - A - MASMARISTES_EXT-1
10-11-201812:00SAGRADA FAMILIA - MAS9 - 7PRACTIQUES 2 - MIX (ECS) (EEM)PRACTIQUES II_EXT-2
10-11-201813:00RIU SEGRE - B - MIX4 - 12MARISTES - A - MASMARISTES_EXT-1

JORNADA 2
17-11-201810:00PA¤SOS CATALANS - MIX9 - 7MARISTES - C - MASMARISTES_EXT-1
17-11-201811:00MARISTES - B - MAS11 - 5CLAVER - C - MASMARISTES_EXT-1
17-11-201811:00PRACTIQUES 2 - MIX (ECS) (EEM)6 - 10MATER - MIXMATER_PAV
17-11-201812:00SAGRADA FAMILIA - MAS5 - 11CLAVER - A - MASMAGRANERS_PAV
17-11-201812:00ALFARRAS4 - 12MARISTES - A - MASMARISTES_EXT-1
17-11-201813:00CLAVER - B - MAS (ECS)9 - 7LESTONNAC - MASMARISTES_EXT-1

JORNADA 3
01-12-201810:00MATER - MIX8 - 8MARISTES - B - MASMATER_PAV
01-12-201813:00CLAVER - A - MAS10 - 6PRACTIQUES 2 - MIX (ECS) (EEM)PRACTIQUES II_EXT-2
01-12-201811:00MARISTES - C - MASSAGRADA FAMILIA - MASMARISTES_EXT-1
01-12-201811:00PA¤SOS CATALANS - MIXALFARRASMARISTES_EXT-2
01-12-201812:00CLAVER - C - MASLESTONNAC - MASMARISTES_EXT-1
01-12-201813:00MARISTES - A - MASCLAVER - B - MAS (ECS)MARISTES_EXT-1

JORNADA 4
15-12-201810:00PRACTIQUES 2 - MIX (ECS) (EEM)5 - 11MARISTES - B - MASMARISTES_EXT-1
15-12-201811:00CLAVER - C - MAS8 - 8MARISTES - C - MASMARISTES_EXT-1
15-12-201811:00LESTONNAC - MAS9 - 7ALFARRASMARISTES_EXT-2
15-12-201812:00CLAVER - B - MAS (ECS)12 - 4SAGRADA FAMILIA - MASMARISTES_EXT-1
15-12-201812:30MATER - MIX3 - 5RIU SEGRE - A - MASMATER_PAV
15-12-201813:00MARISTES - A - MAS2 - 6MATER - MIXMATER_PAV
15-12-201813:30MARISTES - A - MAS2 - 6RIU SEGRE - A - MASMATER_PAV
15-12-201812:00CLAVER - A - MASPA¤SOS CATALANS - MIXPRACTIQUES II_EXT-2

JORNADA 5
12-01-201910:00MARISTES - B - MASCLAVER - A - MASMARISTES_EXT-1
12-01-201911:00CLAVER - B - MAS (ECS)MARISTES - C - MASMARISTES_EXT-1
12-01-201911:00SAGRADA FAMILIA - MASMATER - MIXMATER_PAV
12-01-201912:00LESTONNAC - MASPA¤SOS CATALANS - MIXMARISTES_EXT-1
12-01-201912:00ALFARRASCLAVER - C - MASMARISTES_EXT-2
12-01-201913:00PRACTIQUES 2 - MIX (ECS) (EEM)MARISTES - A - MASPRACTIQUES II_EXT-2