CONSELL ESPORTIU DEL SEGRI└
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - ALV MIXTE/MASCULI - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALBA - MIX (EEM)
ALFARRAS
CALASSANă - MIX (ECS) (EEM)BLAVABLAUS
CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)
CLAVER - MAS
EPISCOPAL - A - MIX (ECS)
EPISCOPAL - B - MAS
ESPIGA - A - MAS (ECS) (EEM)
ESPIGA - B - MAS (EEM)
FEDAC-LLEIDA - MIX
JOAN XXIII - MIX (ECS) (EEM)grocblau
JOC DE LA BOLA - MAS
LESTONNAC - A - MIX
LESTONNAC - B - MAS
MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS) (EEM)
MARISTES - MIX
PA¤SOS CATALANS - MIX
PAS A PAS - MIX
PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)
PRACTIQUES 2 - A - MIX (ECS)
PRACTIQUES 2 - B - MIX
SAGRADA FAMILIA - MIXBlaumariBlaumari
SANTA ANNA - MAS (ECS)

CLASSIFICACIË PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1LESTONNAC - A - MIX4280
1EPISCOPAL - B - MAS4280
1CLAVER - MAS4280
1LESTONNAC - B - MAS4280
1MARISTES - MIX4280
1ALBA - MIX (EEM)3210
1EPISCOPAL - A - MIX (ECS)3210
1SANTA ANNA - MAS (ECS)3210
1ESPIGA - A - MAS (ECS) (EEM)3210
1ESPIGA - B - MAS (EEM)3210
1SAGRADA FAMILIA - MIX3210
1FEDAC-LLEIDA - MIX3210
1PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)3210
1PA¤SOS CATALANS - MIX3210
1ALFARRAS2140
1PRACTIQUES 2 - A - MIX (ECS)2140
1PRACTIQUES 2 - B - MIX2140
1JOC DE LA BOLA - MAS2140
1CALASSANă - MIX (ECS) (EEM)2140
1CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)2140
1MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS) (EEM)2140
1JOAN XXIII - MIX (ECS) (EEM)2140
1PAS A PAS - MIX170

CLASSIFICACIË PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - MAS44003513122802840
2EPISCOPAL - B - MAS4211372792802837
3LESTONNAC - A - MIX4211343092802837
4LESTONNAC - B - MAS4121313382802836
5MARISTES - MIX4202182082802836
6ALBA - MIX (EEM)330029992102130
7EPISCOPAL - A - MIX (ECS)3300321692102130
8ESPIGA - B - MAS (EEM)3300311792102130
9ESPIGA - A - MAS (ECS) (EEM)3300282092102130
10SAGRADA FAMILIA - MIX3111252362102127
11FEDAC-LLEIDA - MIX3102141852102126
12PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)3102222652102126
13PA¤SOS CATALANS - MIX3003192932102124
14SANTA ANNA - MAS (ECS)3003163232102124
15MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS) (EEM)2110191351401419
16JOAN XXIII - MIX (ECS) (EEM)2110191351401419
17ALFARRAS2011141831401417
18CALASSANă - MIX (ECS) (EEM)2002122021401416
19PRACTIQUES 2 - B - MIX2002112121401416
20CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)2002102221401416
21PRACTIQUES 2 - A - MIX (ECS)200292321401416
22JOC DE LA BOLA - MAS200292321401416
23PAS A PAS - MIX100141217078

JORNADA 1
10-11-201810:00CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)4 - 12PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)MARISTES_EXT-3
10-11-201811:00PA¤SOS CATALANS - MIX5 - 11JOAN XXIII - MIX (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-1
10-11-201811:00PAS A PAS - MIX4 - 12EPISCOPAL - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
10-11-201811:00SAGRADA FAMILIA - MIX8 - 8MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS) (EEM)MAGRANERS_PAV
10-11-201811:00LESTONNAC - A - MIX10 - 6ALFARRASMARISTES_EXT-3
10-11-201811:00ESPIGA - A - MAS (ECS) (EEM)10 - 6CALASSANă - MIX (ECS) (EEM)PRACTIQUES II_EXT-1
10-11-201811:00PRACTIQUES 2 - A - MIX (ECS)5 - 11ESPIGA - B - MAS (EEM)PRACTIQUES II_EXT-2
10-11-201812:00EPISCOPAL - B - MAS12 - 4JOC DE LA BOLA - MASEPISCOPAL_EXT-2
10-11-201812:00ALBA - MIX (EEM)12 - 4SANTA ANNA - MAS (ECS)MATER_PAV
10-11-201812:30CLAVER - MAS6 - 2FEDAC-LLEIDA - MIXMARISTES_EXT-2
10-11-201813:00MARISTES - MIX2 - 6CLAVER - MASMARISTES_EXT-2
10-11-201813:00PRACTIQUES 2 - B - MIX7 - 9LESTONNAC - B - MASPRACTIQUES II_EXT-2
10-11-201813:30FEDAC-LLEIDA - MIX2 - 6MARISTES - MIXMARISTES_EXT-2

JORNADA 2
17-11-201811:00LESTONNAC - A - MIX8 - 8JOAN XXIII - MIX (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-1
17-11-201811:00EPISCOPAL - A - MIX (ECS)10 - 6PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
17-11-201811:00PRACTIQUES 2 - A - MIX (ECS)4 - 12SAGRADA FAMILIA - MIXINEFC_EXT-1
17-11-201811:00PRACTIQUES 2 - B - MIX4 - 12CLAVER - MASINEFC_EXT-2
17-11-201812:00EPISCOPAL - B - MAS10 - 6CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-1
17-11-201812:00PA¤SOS CATALANS - MIX7 - 9ESPIGA - A - MAS (ECS) (EEM)INEFC_EXT-2
17-11-201813:00SANTA ANNA - MAS (ECS)6 - 10FEDAC-LLEIDA - MIXINEFC_EXT-2
17-11-201813:00ESPIGA - B - MAS (EEM)10 - 6LESTONNAC - B - MASMAGRANERS_PAV
17-11-201813:00ALBA - MIX (EEM)5 - 1MARISTES - MIXMARISTES_EXT-2
17-11-201811:30ALFARRASMAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS) (EEM)MARISTES_EXT-3
17-11-201812:30PAS A PAS - MIXTRIANGULARCALASSANă - MIX (ECS) (EEM)MARISTES_EXT-3
17-11-201813:00JOC DE LA BOLA - MASTRIANGULARCALASSANă - MIX (ECS) (EEM)MARISTES_EXT-3
17-11-201813:30JOC DE LA BOLA - MASTRIANGULARPAS A PAS - MIXMARISTES_EXT-3

JORNADA 3
01-12-201810:30CALASSANă - MIX (ECS) (EEM)6 - 10EPISCOPAL - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
01-12-201811:00SAGRADA FAMILIA - MIX5 - 11CLAVER - MASMATER_PAV
01-12-201811:00PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)4 - 12ALBA - MIX (EEM)PRACTIQUES II_EXT-1
01-12-201811:00ESPIGA - B - MAS (EEM)10 - 6SANTA ANNA - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-2
01-12-201811:30EPISCOPAL - B - MAS7 - 9ESPIGA - A - MAS (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-2
01-12-201812:00LESTONNAC - B - MAS8 - 8ALFARRASMARISTES_EXT-3
01-12-201813:00MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS) (EEM)11 - 5LESTONNAC - A - MIXMAGRANERS_PAV
01-12-201810:00JOC DE LA BOLA - MASPA¤SOS CATALANS - MIXMARISTES_EXT-1
01-12-201811:00JOAN XXIII - MIX (ECS) (EEM)PRACTIQUES 2 - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
01-12-201813:00FEDAC-LLEIDA - MIXPAS A PAS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
01-12-201813:00MARISTES - MIXPRACTIQUES 2 - B - MIXMARISTES_EXT-2

JORNADA 4
15-12-201811:00LESTONNAC - A - MIX11 - 5JOC DE LA BOLA - MASEPISCOPAL_EXT-2
15-12-201812:00EPISCOPAL - B - MAS8 - 8LESTONNAC - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
15-12-201813:00PA¤SOS CATALANS - MIX7 - 9MARISTES - MIXMARISTES_EXT-2
15-12-201810:30PRACTIQUES 2 - A - MIX (ECS)CALASSANă - MIX (ECS) (EEM)PRACTIQUES II_EXT-1
15-12-201811:00SANTA ANNA - MAS (ECS)JOAN XXIII - MIX (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-1
15-12-201811:00ESPIGA - A - MAS (ECS) (EEM)MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS) (EEM)MAGRANERS_PAV
15-12-201811:00EPISCOPAL - A - MIX (ECS)ALFARRASMARISTES_EXT-3
15-12-201811:00PAS A PAS - MIXSAGRADA FAMILIA - MIXPRACTIQUES II_EXT-2
15-12-201811:30PRACTIQUES 2 - B - MIXFEDAC-LLEIDA - MIXPRACTIQUES II_EXT-1
15-12-201812:30ALBA - MIX (EEM)ESPIGA - B - MAS (EEM)PRACTIQUES II_EXT-1
15-12-201813:00CLAVER - MASPRACTIQUES 1 - MIX (ECS)MARISTES_EXT-3

JORNADA 5
12-01-201910:30FEDAC-LLEIDA - MIXPRACTIQUES 2 - A - MIX (ECS)PRACTIQUES II_EXT-2
12-01-201911:00JOAN XXIII - MIX (ECS) (EEM)SAGRADA FAMILIA - MIXEPISCOPAL_EXT-1
12-01-201911:00MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS) (EEM)PRACTIQUES 2 - B - MIXMAGRANERS_PAV
12-01-201911:00ALFARRASPA¤SOS CATALANS - MIXMARISTES_EXT-3
12-01-201911:00ESPIGA - B - MAS (EEM)LESTONNAC - A - MIXPRACTIQUES II_EXT-1
12-01-201912:00CALASSANă - MIX (ECS) (EEM)EPISCOPAL - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
12-01-201912:00LESTONNAC - B - MASALBA - MIX (EEM)PRACTIQUES II_EXT-2
12-01-201913:00SANTA ANNA - MAS (ECS)EPISCOPAL - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
12-01-201913:00PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)ESPIGA - A - MAS (ECS) (EEM)MARISTES_EXT-1
12-01-201913:00MARISTES - MIXCLAVER - MASMARISTES_EXT-2
12-01-201913:00JOC DE LA BOLA - MASPAS A PAS - MIXMARISTES_EXT-3