CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - PBJ MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALFARRAS - MAS (ECS)
CLAVER - A - MIX
EPISCOPAL - MAS
ESPIGA - MIX (EEM)
LESTONNAC - A - MIX
LESTONNAC - B - MIX
MARISTES - A - MAS
MARISTES - B - MAS
MARISTES - C - MIX
MATER - MAS
P. CATALANS - MIX
PAS A PAS - MIX (ECS)
PRACTIQUES 2 - MIX (EEM)
ROSSELLO - A - MAS
ROSSELLO - B - MAS
SAGRADA FAMILIA - A - MAS
SAGRADA FAMILIA - B - MAS

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1PRACTIQUES 2 - MIX (EEM)4280
1CLAVER - A - MIX4280
1ESPIGA - MIX (EEM)4280
1LESTONNAC - A - MIX4280
1LESTONNAC - B - MIX4280
1MARISTES - A - MAS4280
1MARISTES - B - MAS4280
1SAGRADA FAMILIA - A - MAS4280
1SAGRADA FAMILIA - B - MAS4280
1ALFARRAS - MAS (ECS)4280
1P. CATALANS - MIX4280
1PAS A PAS - MIX (ECS)3210
1MATER - MAS3210
1EPISCOPAL - MAS3210
1ROSSELLO - A - MAS170
1ROSSELLO - B - MAS170
2MARISTES - C - MIX427-1

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1SAGRADA FAMILIA - B - MAS44004222122802840
2P. CATALANS - MIX44004123122802840
3SAGRADA FAMILIA - A - MAS43113530102802838
4CLAVER - A - MIX43113727102802838
5MARISTES - A - MAS43113727102802838
6PRACTIQUES 2 - MIX (EEM)4211333192802837
7LESTONNAC - A - MIX4202343082802836
8ALFARRAS - MAS (ECS)4202313382802836
9MARISTES - C - MIX42123529828-12735
10MARISTES - B - MAS4013253952802833
11ESPIGA - MIX (EEM)4013224252802833
12LESTONNAC - B - MIX4013224252802833
13MATER - MAS3201301972102128
14PAS A PAS - MIX (ECS)3102222652102126
15EPISCOPAL - MAS3013173142102125
16ROSSELLO - A - MAS100161017078
17ROSSELLO - B - MAS100141217078

PARTITS AJORNATS
01-02-2020EPISCOPAL - MASMATER - MAS

JORNADA 1
01-02-202009:00SAGRADA FAMILIA - B - MAS11 - 5LESTONNAC - B - MIXPARDINYES_PAV
01-02-202010:00MARISTES - C - MIX7 - 9SAGRADA FAMILIA - A - MASPARDINYES_PAV
01-02-202011:00ALFARRAS - MAS (ECS)10 - 6PRACTIQUES 2 - MIX (EEM)MARISTES_EXT-1
01-02-202013:00ESPIGA - MIX (EEM)5 - 11MARISTES - A - MASMARISTES_EXT-1
01-02-202013:00MARISTES - B - MAS7 - 9P. CATALANS - MIXMARISTES_EXT-2
01-02-202013:00CLAVER - A - MIX10 - 6LESTONNAC - A - MIXPRACTIQUES II_EXT-1
01-02-2020PAS A PAS - MIX (ECS)( DESCANSA )
01-02-2020EPISCOPAL - MASMATER - MAS( AJORNAT )

JORNADA 2
08-02-202011:30EPISCOPAL - MAS6 - 10CLAVER - A - MIXSAGRADA FAMILIA_EXT.
08-02-202012:00LESTONNAC - B - MIX5 - 11P. CATALANS - MIXLESTONNAC_EXT
08-02-202012:00ALFARRAS - MAS (ECS)5 - 11MATER - MASMARISTES_EXT-2
08-02-202012:00CLAVER - A - MIX8 - 8SAGRADA FAMILIA - A - MASSAGRADA FAMILIA_EXT.
08-02-202012:30SAGRADA FAMILIA - A - MAS8 - 8EPISCOPAL - MASSAGRADA FAMILIA_EXT.
08-02-202013:00MARISTES - B - MAS4 - 12LESTONNAC - A - MIXLESTONNAC_EXT
08-02-202013:00SAGRADA FAMILIA - B - MAS10 - 6MARISTES - A - MASMARISTES_EXT-1
08-02-202013:00MARISTES - C - MIX11 - 5PAS A PAS - MIX (ECS)MARISTES_EXT-2
08-02-202013:00ESPIGA - MIX (EEM)8 - 8PRACTIQUES 2 - MIX (EEM)PRACTIQUES II_EXT-1

JORNADA 3
15-02-202010:00MARISTES - B - MAS6 - 10SAGRADA FAMILIA - B - MASSAGRADA FAMILIA_EXT.
15-02-202011:00P. CATALANS - MIX9 - 7MATER - MASMATER_PAV
15-02-202011:00LESTONNAC - B - MIX4 - 12CLAVER - A - MIXSAGRADA FAMILIA_EXT.
15-02-202011:30SAGRADA FAMILIA - A - MAS9 - 7ALFARRAS - MAS (ECS)MARISTES_EXT-3
15-02-202012:00PAS A PAS - MIX (ECS)10 - 6EPISCOPAL - MASEPISCOPAL_EXT-1
15-02-202012:30MARISTES - C - MIX12 - 4ROSSELLO - B - MASMARISTES_EXT-2
15-02-202013:00LESTONNAC - A - MIX11 - 5ESPIGA - MIX (EEM)MARISTES_EXT-1
15-02-202013:00ROSSELLO - B - MAS4 - 12MARISTES - A - MASMARISTES_EXT-2
15-02-202013:00PRACTIQUES 2 - MIX (EEM)10 - 6ROSSELLO - A - MASPRACTIQUES II_EXT-1
15-02-202013:30MARISTES - A - MAS8 - 8MARISTES - C - MIXMARISTES_EXT-2

JORNADA 4
07-03-202010:00MATER - MAS11 - 5SAGRADA FAMILIA - A - MASMATER_PAV
07-03-202010:30SAGRADA FAMILIA - A - MAS12 - 4ESPIGA - MIX (EEM)MATER_PAV
07-03-202011:00LESTONNAC - B - MIX8 - 8MARISTES - B - MASMARISTES_EXT-3
07-03-202011:00MATER - MAS12 - 4ESPIGA - MIX (EEM)MATER_PAV
07-03-202012:00PAS A PAS - MIX (ECS)7 - 9ALFARRAS - MAS (ECS)MARISTES_EXT-2
07-03-202012:00PRACTIQUES 2 - MIX (EEM)9 - 7MARISTES - C - MIXPRACTIQUES II_EXT-1
07-03-202012:30LESTONNAC - A - MIX5 - 11SAGRADA FAMILIA - B - MASSAGRADA FAMILIA_EXT.
07-03-202013:00P. CATALANS - MIX12 - 4EPISCOPAL - MASEPISCOPAL_EXT-1
07-03-202013:00MARISTES - A - MAS10 - 6CLAVER - A - MIXMARISTES_EXT-1