CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - ALV MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALFARRAS - A - MAS (ECS)
ALFARRAS - B - MAS (ECS)
ALFARRAS - C - MIX (ECS)
BINEFAR - A - FEM (ECS)
BINEFAR - B - MIX
BINEFAR - C - MAS
CALASSANC - MAS (EEM)BLAU MARBLAUS
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS
EPISCOPAL - A - MAS
EPISCOPAL - B - MIX
EPISCOPAL - C - MIX
ESPIGA - A - MAS (EEM)
ESPIGA - B - MAS (EEM)
ESPIGA - C - MIX
FEDAC-LLEIDA - MIX
JOAN XXIII - MAS (EEM)Blaublaus
JOC DE LA BOLA - MAS
LESTONNAC - MAS
MAGRANERS, ESCOLA - MAS (EEM)
P. CATALANS - MAS
PAS A PAS - MIX
PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)
PRACTIQUES 2 - A - MAS (ECS)
PRACTIQUES 2 - B - MAS (ECS)
SANTA ANNA - A - MIX
SANTA ANNA - B - MIX

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - A - MAS4280
1CLAVER - B - MAS4280
1ESPIGA - A - MAS (EEM)4280
1ESPIGA - B - MAS (EEM)4280
1ESPIGA - C - MIX4280
1LESTONNAC - MAS4280
1JOC DE LA BOLA - MAS4280
1SANTA ANNA - A - MIX4280
1EPISCOPAL - A - MAS4280
1EPISCOPAL - B - MIX4280
1EPISCOPAL - C - MIX4280
1ALFARRAS - A - MAS (ECS)4280
1ALFARRAS - B - MAS (ECS)4280
1P. CATALANS - MAS4280
1PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)4280
1SANTA ANNA - B - MIX4280
1PRACTIQUES 2 - B - MAS (ECS)4280
1PRACTIQUES 2 - A - MAS (ECS)3210
1PAS A PAS - MIX3210
1BINEFAR - B - MIX3210
1BINEFAR - C - MAS3210
1BINEFAR - A - FEM (ECS)3210
2JOAN XXIII - MAS (EEM)427-1
2FEDAC-LLEIDA - MIX427-1
3CALASSANC - MAS (EEM)426-2
3ALFARRAS - C - MIX (ECS)426-2
4MAGRANERS, ESCOLA - MAS (EEM)425-3

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - A - MAS44004123122802840
2PRACTIQUES 2 - B - MAS (ECS)43013925102802838
3ALFARRAS - B - MAS (ECS)43013727102802838
4PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)43013430102802838
5MAGRANERS, ESCOLA - MAS (EEM)440040241228-32537
6ESPIGA - A - MAS (EEM)4211372792802837
7ALFARRAS - A - MAS (ECS)4211362892802837
8EPISCOPAL - C - MIX4211323292802837
9SANTA ANNA - A - MIX4212303492802837
10EPISCOPAL - A - MAS4202333182802836
11LESTONNAC - MAS4121313382802836
12ESPIGA - B - MAS (EEM)4212313382802836
13JOAN XXIII - MAS (EEM)42023430828-12735
14P. CATALANS - MAS4203343072802835
15ALFARRAS - C - MIX (ECS)42113133928-22635
16SANTA ANNA - B - MIX4112293572802835
17CLAVER - B - MAS4112273772802835
18JOC DE LA BOLA - MAS4103333162802834
19EPISCOPAL - B - MIX4022293562802834
20FEDAC-LLEIDA - MIX41032736628-12733
21ESPIGA - C - MIX4004204342802832
22CALASSANC - MAS (EEM)40132737528-22631
23BINEFAR - B - MIX3300291992102130
24PRACTIQUES 2 - A - MAS (ECS)3201262272102128
25PAS A PAS - MIX3111252362102127
26BINEFAR - C - MAS3003173132102124
27BINEFAR - A - FEM (ECS)3003143432102124

JORNADA 1
01-02-202010:00ALFARRAS - A - MAS (ECS)7 - 9EPISCOPAL - C - MIXEPISCOPAL_EXT-1
01-02-202010:00BINEFAR - A - FEM (ECS)4 - 12JOC DE LA BOLA - MASMARISTES_EXT-2
01-02-202010:00JOAN XXIII - MAS (EEM)9 - 7P. CATALANS - MASMARISTES_EXT-3
01-02-202011:00PRACTIQUES 2 - B - MAS (ECS)10 - 6EPISCOPAL - B - MIXEPISCOPAL_EXT-1
01-02-202011:00CLAVER - A - MAS10 - 6BINEFAR - C - MASEPISCOPAL_EXT-2
01-02-202011:00SANTA ANNA - A - MIX10 - 6ESPIGA - C - MIXPRACTIQUES II_EXT-2
01-02-202012:00ESPIGA - A - MAS (EEM)6 - 10MAGRANERS, ESCOLA - MAS (EEM)MAGRANERS_PAV
01-02-202012:00EPISCOPAL - A - MAS7 - 9ALFARRAS - C - MIX (ECS)MARISTES_EXT-1
01-02-202012:00CLAVER - B - MAS4 - 12ALFARRAS - B - MAS (ECS)MARISTES_EXT-2
01-02-202012:00SANTA ANNA - B - MIX4 - 12ESPIGA - B - MAS (EEM)PRACTIQUES II_EXT-1
01-02-202012:00LESTONNAC - MAS9 - 7FEDAC-LLEIDA - MIXPRACTIQUES II_EXT-2
01-02-202013:00BINEFAR - B - MIX11 - 5PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)MARISTES_EXT-3
01-02-202013:00PRACTIQUES 2 - A - MAS (ECS)10 - 6CALASSANC - MAS (EEM)PRACTIQUES II_EXT-2
01-02-2020PAS A PAS - MIX( DESCANSA )

JORNADA 2
08-02-202010:00ALFARRAS - B - MAS (ECS)9 - 7EPISCOPAL - A - MASEPISCOPAL_EXT-1
08-02-202010:00ALFARRAS - C - MIX (ECS)9 - 7JOC DE LA BOLA - MASMARISTES_EXT-2
08-02-202010:30ESPIGA - B - MAS (EEM)8 - 8SANTA ANNA - A - MIXMAGRANERS_PAV
08-02-202011:00EPISCOPAL - B - MIX8 - 8ESPIGA - A - MAS (EEM)EPISCOPAL_EXT-1
08-02-202011:00SANTA ANNA - A - MIX4 - 12P. CATALANS - MASMAGRANERS_PAV
08-02-202011:00BINEFAR - C - MAS7 - 9ALFARRAS - A - MAS (ECS)MARISTES_EXT-2
08-02-202011:00MAGRANERS, ESCOLA - MAS (EEM)9 - 7JOAN XXIII - MAS (EEM)MARISTES_EXT-3
08-02-202011:00SANTA ANNA - B - MIX12 - 4PRACTIQUES 2 - A - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
08-02-202011:30P. CATALANS - MAS6 - 10ESPIGA - B - MAS (EEM)MAGRANERS_PAV
08-02-202012:00EPISCOPAL - C - MIX8 - 8LESTONNAC - MASEPISCOPAL_EXT-2
08-02-202012:00PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)10 - 6FEDAC-LLEIDA - MIXPRACTIQUES II_EXT-1
08-02-202012:00CLAVER - B - MAS10 - 6BINEFAR - A - FEM (ECS)PRACTIQUES II_EXT-2
08-02-202013:00ESPIGA - C - MIX4 - 12PAS A PAS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
08-02-202013:00CALASSANC - MAS (EEM)7 - 9BINEFAR - B - MIXMARISTES_EXT-3
08-02-202013:00PRACTIQUES 2 - B - MAS (ECS)6 - 10CLAVER - A - MASPRACTIQUES II_EXT-2

JORNADA 3
15-02-202009:30LESTONNAC - MAS8 - 8ALFARRAS - C - MIX (ECS)MARISTES_EXT-2
15-02-202010:00EPISCOPAL - A - MAS9 - 7P. CATALANS - MASEPISCOPAL_EXT-1
15-02-202010:00ALFARRAS - A - MAS (ECS)8 - 8CALASSANC - MAS (EEM)MARISTES_EXT-1
15-02-202010:30FEDAC-LLEIDA - MIX9 - 6ESPIGA - C - MIXPRACTIQUES II_EXT-1
15-02-202011:00SANTA ANNA - A - MIX9 - 7EPISCOPAL - B - MIXEPISCOPAL_EXT-1
15-02-202011:00ESPIGA - A - MAS (EEM)11 - 5ALFARRAS - B - MAS (ECS)MARISTES_EXT-1
15-02-202011:00CLAVER - B - MAS5 - 11PRACTIQUES 2 - B - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-2
15-02-202012:00CLAVER - A - MAS11 - 5SANTA ANNA - B - MIXMAGRANERS_PAV
15-02-202012:00JOAN XXIII - MAS (EEM)7 - 9EPISCOPAL - C - MIXPARDINYES_PAV
15-02-202012:00PRACTIQUES 2 - A - MAS (ECS)12 - 4ESPIGA - B - MAS (EEM)PRACTIQUES II_EXT-1
15-02-202012:30PAS A PAS - MIX5 - 11MAGRANERS, ESCOLA - MAS (EEM)MARISTES_EXT-3
15-02-202013:00JOC DE LA BOLA - MAS7 - 9PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)PARDINYES_PAV
15-02-2020BINEFAR - B - MIX( DESCANSA )
15-02-2020BINEFAR - A - FEM (ECS)( DESCANSA )
15-02-2020BINEFAR - C - MAS( DESCANSA )

JORNADA 4
07-03-202010:00EPISCOPAL - B - MIX8 - 8PAS A PAS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
07-03-202010:00ESPIGA - C - MIX4 - 12ALFARRAS - A - MAS (ECS)MARISTES_EXT-1
07-03-202010:00ALFARRAS - C - MIX (ECS)5 - 11JOAN XXIII - MAS (EEM)MARISTES_EXT-2
07-03-202011:00CALASSANC - MAS (EEM)6 - 10EPISCOPAL - A - MASEPISCOPAL_EXT-1
07-03-202011:00SANTA ANNA - B - MIX8 - 8CLAVER - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
07-03-202011:00ALFARRAS - B - MAS (ECS)11 - 5SANTA ANNA - A - MIXMARISTES_EXT-1
07-03-202011:00ESPIGA - B - MAS (EEM)6 - 10CLAVER - A - MASPRACTIQUES II_EXT-1
07-03-202012:00EPISCOPAL - C - MIX6 - 10MAGRANERS, ESCOLA - MAS (EEM)EPISCOPAL_EXT-2
07-03-202012:30JOC DE LA BOLA - MAS7 - 9BINEFAR - B - MIXPRACTIQUES II_EXT-2
07-03-202013:00P. CATALANS - MAS11 - 5FEDAC-LLEIDA - MIXMAGRANERS_PAV
07-03-202013:00BINEFAR - C - MAS4 - 12ESPIGA - A - MAS (EEM)MARISTES_EXT-2
07-03-202013:00PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)10 - 6LESTONNAC - MASMARISTES_EXT-3
07-03-202013:00PRACTIQUES 2 - B - MAS (ECS)12 - 4BINEFAR - A - FEM (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
07-03-2020PRACTIQUES 2 - A - MAS (ECS)( DESCANSA )