CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - INF MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
BINEFAR - A - MAS
BINEFAR - B - MAS
BINEFAR - C - MAS
CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS
EPISCOPAL - A - MIX
EPISCOPAL - B - MIX
FEDAC-LLEIDA - MIX
FRAGA - MAS (ECS)
LESTONNAC - MAS
LLADONOSA - A - MAS (ECS)
LLADONOSA - B - MAS (ECS)
MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS)
MARIA RUBIES - MAS (ECS)
PAS A PAS - MIX
SANTA ANNA - MAS (ECS)
TORRE VICENS - A - MIX (ECS)VERMELLANEGRE
TORRE VICENS - B - MIX (ECS)VermellaNegre

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - B - MAS4280
1TORRE VICENS - A - MIX (ECS)4280
1LESTONNAC - MAS4280
1FEDAC-LLEIDA - MIX4280
1CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)4280
1LLADONOSA - A - MAS (ECS)4280
1LLADONOSA - B - MAS (ECS)4280
1MARIA RUBIES - MAS (ECS)4280
1FRAGA - MAS (ECS)4280
1PAS A PAS - MIX3210
1BINEFAR - A - MAS3210
1BINEFAR - B - MAS3210
1BINEFAR - C - MAS3210
2CLAVER - A - MAS427-1
2SANTA ANNA - MAS (ECS)427-1
2EPISCOPAL - B - MIX427-1
2MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS)427-1
3EPISCOPAL - A - MIX426-2
4TORRE VICENS - B - MIX (ECS)424-4

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1MARIA RUBIES - MAS (ECS)4410157122802840
2CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)43102610112802839
3CLAVER - B - MAS43012611102802838
4LLADONOSA - B - MAS (ECS)43012212102802838
5CLAVER - A - MAS43101791128-12738
6LLADONOSA - A - MAS (ECS)43012114102802838
7MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS)43011481028-12737
8EPISCOPAL - A - MIX430118121028-22636
9TORRE VICENS - A - MIX (ECS)4203111572802835
10FRAGA - MAS (ECS)4113161672802835
11EPISCOPAL - B - MIX41031023628-12733
12FEDAC-LLEIDA - MIX4004101942802832
13SANTA ANNA - MAS (ECS)40131425528-12732
14LESTONNAC - MAS400472942802832
15TORRE VICENS - B - MIX (ECS)4103816628-42430
16BINEFAR - A - MAS3201141272102128
17BINEFAR - C - MAS3102101352102126
18PAS A PAS - MIX310271152102126
19BINEFAR - B - MAS3102121652102126

JORNADA 1
01-02-202009:00LLADONOSA - B - MAS (ECS)6 - 1EPISCOPAL - B - MIXEPISCOPAL_EXT-2
01-02-202009:00LESTONNAC - MAS2 - 14CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)MARISTES_EXT-2
01-02-202009:00CLAVER - A - MAS8 - 4BINEFAR - B - MASMARISTES_EXT-3
01-02-202009:00CLAVER - B - MAS7 - 3TORRE VICENS - B - MIX (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
01-02-202010:00EPISCOPAL - A - MIX3 - 4MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
01-02-202010:00TORRE VICENS - A - MIX (ECS)5 - 3FEDAC-LLEIDA - MIXMAGRANERS_PAV
01-02-202010:00FRAGA - MAS (ECS)8 - 3SANTA ANNA - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
01-02-202011:00BINEFAR - A - MAS3 - 6MARIA RUBIES - MAS (ECS)MARISTES_EXT-3
01-02-202011:00LLADONOSA - A - MAS (ECS)7 - 3BINEFAR - C - MASPRACTIQUES II_EXT-1
01-02-2020PAS A PAS - MIX( DESCANSA )

JORNADA 2
08-02-202009:00EPISCOPAL - B - MIX3 - 2TORRE VICENS - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
08-02-202009:00MARIA RUBIES - MAS (ECS)1 - 1CLAVER - A - MASMAGRANERS_PAV
08-02-202009:00BINEFAR - B - MAS5 - 2PAS A PAS - MIXMARISTES_EXT-1
08-02-202009:00MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS)5 - 1SANTA ANNA - MAS (ECS)MARISTES_EXT-3
08-02-202009:00BINEFAR - C - MAS7 - 3LESTONNAC - MASPRACTIQUES II_EXT-1
08-02-202009:30FRAGA - MAS (ECS)1 - 1CLAVER - A - MASMAGRANERS_PAV
08-02-202010:00LLADONOSA - B - MAS (ECS)2 - 4EPISCOPAL - A - MIXEPISCOPAL_EXT-2
08-02-202010:00MARIA RUBIES - MAS (ECS)1 - 0FRAGA - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV
08-02-202010:00TORRE VICENS - B - MIX (ECS)1 - 5BINEFAR - A - MASMARISTES_EXT-3
08-02-202010:00FEDAC-LLEIDA - MIX2 - 5CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
08-02-202011:00CLAVER - B - MAS7 - 1LLADONOSA - A - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-2

JORNADA 3
15-02-202009:00CLAVER - A - MAS5 - 4EPISCOPAL - B - MIXEPISCOPAL_EXT-2
15-02-202009:00PAS A PAS - MIX3 - 0FEDAC-LLEIDA - MIXMARISTES_EXT-1
15-02-202009:00CLAVER - B - MAS2 - 5LLADONOSA - B - MAS (ECS)PARDINYES_PAV
15-02-202010:00EPISCOPAL - A - MIX8 - 6SANTA ANNA - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
15-02-202010:00TORRE VICENS - B - MIX (ECS)4 - 1MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV
15-02-202010:00LLADONOSA - A - MAS (ECS)7 - 1TORRE VICENS - A - MIX (ECS)PARDINYES_PAV
15-02-202011:00FRAGA - MAS (ECS)2 - 3CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
15-02-202011:00LESTONNAC - MAS1 - 2MARIA RUBIES - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV
15-02-2020BINEFAR - C - MAS( DESCANSA )
15-02-2020BINEFAR - B - MAS( DESCANSA )
15-02-2020BINEFAR - A - MAS( DESCANSA )

JORNADA 4
07-03-202009:00MARIA RUBIES - MAS (ECS)6 - 2PAS A PAS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
07-03-202009:00EPISCOPAL - B - MIX2 - 10CLAVER - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
07-03-202009:00TORRE VICENS - B - MIX (ECS)0 - 3CLAVER - A - MASMARISTES_EXT-3
07-03-202009:00BINEFAR - B - MAS3 - 6LLADONOSA - A - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
07-03-202009:00CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)4 - 4SANTA ANNA - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-2
07-03-202010:00BINEFAR - C - MAS0 - 3EPISCOPAL - A - MIXEPISCOPAL_EXT-2
07-03-202010:00FEDAC-LLEIDA - MIX5 - 6BINEFAR - A - MASMARISTES_EXT-3
07-03-202010:00LLADONOSA - B - MAS (ECS)9 - 5FRAGA - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
07-03-202010:30LESTONNAC - MAS1 - 5TORRE VICENS - A - MIX (ECS)MAGRANERS_PAV
07-03-202011:00MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS)2 - 0TORRE VICENS - A - MIX (ECS)MAGRANERS_PAV
07-03-202011:30LESTONNAC - MAS0 - 6MAGRANERS, ESCOLA - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV