CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - ALV MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CALASSANC - MIX (EEM)Blancnegre
CLAVER - MAS
ESPIGA - MIX
GODAS - A - MAS (EEM)
GODAS - B - MAS
GODAS - C - FEM
JOC DE LA BOLA - MIX (ECS)
PINYANA - MIX (ECS) (EEM)

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CALASSANC - MIX (EEM)4280
1PINYANA - MIX (ECS) (EEM)4280
1ESPIGA - MIX4280
1JOC DE LA BOLA - MIX (ECS)4280
1CLAVER - MAS3210
1GODAS - A - MAS (EEM)3210
1GODAS - B - MAS3210
1GODAS - C - FEM3210

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1PINYANA - MIX (ECS) (EEM)43104321112802839
2JOC DE LA BOLA - MIX (ECS)4202623882802836
3ESPIGA - MIX4013204452802833
4CALASSANC - MIX (EEM)4004237742802832
5GODAS - B - MAS3300341492102130
6GODAS - A - MAS (EEM)3210321682102129
7GODAS - C - FEM3201291972102128
8CLAVER - MAS3012173142102125

PARTITS AJORNATS
15-02-2020GODAS - A - MAS (EEM)GODAS - C - FEM

JORNADA 1
01-02-202009:00ESPIGA - MIX8 - 8CLAVER - MASCAPPONT_PAV-2
01-02-202010:00GODAS - B - MAS10 - 6JOC DE LA BOLA - MIX (ECS)CAPPONT_PAV-2
01-02-202011:00GODAS - A - MAS (EEM)8 - 8PINYANA - MIX (ECS) (EEM)CAPPONT_PAV-2
01-02-202012:00CALASSANC - MIX (EEM)4 - 12GODAS - C - FEMCAPPONT_PAV-2

JORNADA 2
08-02-202009:00GODAS - C - FEM11 - 5CLAVER - MASCAPPONT_PAV-2
08-02-202010:00GODAS - B - MAS12 - 4ESPIGA - MIXCAPPONT_PAV-2
08-02-202011:00JOC DE LA BOLA - MIX (ECS)5 - 11PINYANA - MIX (ECS) (EEM)CAPPONT_PAV-2
08-02-202012:00CALASSANC - MIX (EEM)4 - 12GODAS - A - MAS (EEM)CAPPONT_PAV-2

JORNADA 3
15-02-202009:00ESPIGA - MIX4 - 12PINYANA - MIX (ECS) (EEM)CAPPONT_PAV-2
15-02-202010:00CALASSANC - MIX (EEM)11 - 41JOC DE LA BOLA - MIX (ECS)CAPPONT_PAV-2
15-02-2020GODAS - B - MAS( DESCANSA )
15-02-2020CLAVER - MAS( DESCANSA )
15-02-2020GODAS - A - MAS (EEM)GODAS - C - FEM( AJORNAT )

JORNADA 4
07-03-202009:00GODAS - B - MAS12 - 4CLAVER - MASCAPPONT_PAV-2
07-03-202010:00ESPIGA - MIX4 - 12GODAS - A - MAS (EEM)CAPPONT_PAV-2
07-03-202011:00GODAS - C - FEM6 - 10JOC DE LA BOLA - MIX (ECS)CAPPONT_PAV-2
07-03-202012:00CALASSANC - MIX (EEM)4 - 12PINYANA - MIX (ECS) (EEM)CAPPONT_PAV-2