CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - INF/CAD MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALMACELLES BASQUET - MIX
CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)
CLAVER - A - MIX (ECS)
CLAVER - B - MIX
LESTONNAC - CAD - A - MAS
LESTONNAC - CAD - B - MAS
SAGRADA FAMILIA - CAD - MIX
SEROS, C.B. - FEM

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1ALMACELLES BASQUET - MIX4280
1SAGRADA FAMILIA - CAD - MIX4280
1CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)4280
1LESTONNAC - CAD - A - MAS4280
1SEROS, C.B. - FEM4280
1CLAVER - A - MIX (ECS)3210
1CLAVER - B - MIX3210
1LESTONNAC - CAD - B - MAS170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1LESTONNAC - CAD - A - MAS440012759122802840
2SAGRADA FAMILIA - CAD - MIX430211411192802837
3CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)420212710882802836
4ALMACELLES BASQUET - MIX41046912752802833
5SEROS, C.B. - FEM40049412742802832
6CLAVER - B - MIX32019311572102128
7CLAVER - A - MIX (ECS)3202818062102127
8LESTONNAC - CAD - B - MAS11004417370710

PARTITS AJORNATS
15-02-2020CLAVER - A - MIX (ECS)CLAVER - B - MIX

JORNADA 1
01-02-202009:30SAGRADA FAMILIA - CAD - MIX12 - 45LESTONNAC - CAD - A - MASINEFC_PAV-4
01-02-202011:00SEROS, C.B. - FEM10 - 14ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-1
01-02-202011:30CLAVER - B - MIX21 - 19ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-1
01-02-202012:00CLAVER - B - MIX20 - 18SEROS, C.B. - FEMPARDINYES_PAV-1
01-02-202012:30CLAVER - A - MIX (ECS)41 - 15CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)PARDINYES_PAV-1

JORNADA 2
08-02-202009:30CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)23 - 29CLAVER - A - MIX (ECS)PARDINYES_PAV-1
08-02-202010:00SAGRADA FAMILIA - CAD - MIX18 - 17CLAVER - A - MIX (ECS)PARDINYES_PAV-1
08-02-202010:30CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)33 - 10SAGRADA FAMILIA - CAD - MIXPARDINYES_PAV-1
08-02-202011:00LESTONNAC - CAD - A - MAS51 - 17ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-1
08-02-202012:00CLAVER - B - MIX48 - 39SEROS, C.B. - FEMPARDINYES_PAV-1

JORNADA 3
15-02-202011:00ALMACELLES BASQUET - MIX11 - 34SAGRADA FAMILIA - CAD - MIXCAPPONT_PAV
15-02-202012:00SEROS, C.B. - FEM6 - 18LESTONNAC - CAD - A - MASCAPPONT_PAV
15-02-202012:30SEROS, C.B. - FEM16 - 36CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)CAPPONT_PAV
15-02-202013:00CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)6 - 30LESTONNAC - CAD - A - MASCAPPONT_PAV
15-02-2020CLAVER - A - MIX (ECS)CLAVER - B - MIX( AJORNAT )

JORNADA 4
07-03-202009:00SAGRADA FAMILIA - CAD - MIX54 - 30SEROS, C.B. - FEMPARDINYES_PAV-1
07-03-202010:00LESTONNAC - CAD - B - MAS44 - 17CLAVER - A - MIX (ECS)PARDINYES_PAV-1
07-03-202011:00CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)65 - 24ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-1
07-03-202012:00LESTONNAC - CAD - A - MAS57 - 24CLAVER - B - MIXPARDINYES_PAV-1