CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

VOLEIBOL - BJ MIXTE/FEMENI - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CECELL - D - FEM
CLAVER - A - FEM
CLAVER - B - FEM
CLAVER - C - MIX
CLAVER - D - FEM
CLAVER - E - FEM
LESTONNAC - MIX
MATER - A - FEM

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - D - FEM4280
1CLAVER - A - FEM3210
1CLAVER - B - FEM3210
1CECELL - D - FEM3210
1CLAVER - C - MIX2140
1MATER - A - FEM2140
1CLAVER - E - FEM2140
1LESTONNAC - MIX170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - D - FEM4103131962802834
2CLAVER - A - FEM3201201272102128
3CLAVER - B - FEM3201181472102128
4CECELL - D - FEM3201181472102128
5CLAVER - C - MIX2200221061401420
6MATER - A - FEM21017941401418
7CLAVER - E - FEM2002102221401416
8LESTONNAC - MIX100141217078

JORNADA 1
04-05-201909:00CLAVER - E - FEM6 - 10CLAVER - B - FEMINEFC_PAV-2_A
04-05-201909:45CLAVER - C - MIX10 - 6CECELL - D - FEMINEFC_PAV-2_A
04-05-201910:30MATER - A - FEM5 - 3CLAVER - D - FEMINEFC_PAV-2_A
04-05-201911:00MATER - A - FEM2 - 6CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_A
04-05-201911:30CLAVER - D - FEM6 - 2CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_A
04-05-2019LESTONNAC - MIX( DESCANSA )

JORNADA 2
18-05-201909:00CLAVER - A - FEM12 - 4CLAVER - E - FEMMAGRANERS_PAV_1-A
18-05-201909:00CLAVER - D - FEM2 - 6CLAVER - B - FEMMAGRANERS_PAV_1-C
18-05-201909:30CECELL - D - FEM6 - 2CLAVER - B - FEMMAGRANERS_PAV_1-C
18-05-201909:45CLAVER - C - MIX12 - 4LESTONNAC - MIXMAGRANERS_PAV_1-A
18-05-201910:00CLAVER - D - FEM2 - 6CECELL - D - FEMMAGRANERS_PAV_1-C
18-05-2019MATER - A - FEM( DESCANSA )