CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

VOLEIBOL - BJ MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
BALAFIA - MIX
CECELL - FEM
CLAVER - A - FEM
CLAVER - B - FEM
CLAVER - C - FEM
CLAVER - D - FEM
JOC DE LA BOLA - MIX (ECS) (EEM)
LESTONNAC - MIX
SANT JAUME - HEURES - MIX

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - B - FEM4280
1CLAVER - C - FEM4280
1CLAVER - D - FEM4280
1CLAVER - A - FEM4280
1LESTONNAC - MIX4280
1SANT JAUME - HEURES - MIX4280
1CECELL - FEM4280
1JOC DE LA BOLA - MIX (ECS) (EEM)4280
1BALAFIA - MIX4280

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1SANT JAUME - HEURES - MIX44004618122802840
2CLAVER - A - FEM43014024102802838
3JOC DE LA BOLA - MIX (ECS) (EEM)43014024102802838
4LESTONNAC - MIX4302362892802837
5CECELL - FEM4202343082802836
6BALAFIA - MIX4202293582802836
7CLAVER - C - FEM4203283672802835
8CLAVER - B - FEM4004184642802832
9CLAVER - D - FEM4004174742802832

JORNADA 1
01-02-202009:00CLAVER - C - FEM12 - 4CLAVER - D - FEMINEFC_PAV-2_C
01-02-202009:20CLAVER - D - FEM4 - 12JOC DE LA BOLA - MIX (ECS) (EEM)INEFC_PAV-2_C
01-02-202009:40JOC DE LA BOLA - MIX (ECS) (EEM)12 - 4CLAVER - C - FEMINEFC_PAV-2_C
01-02-202010:00BALAFIA - MIX10 - 6CLAVER - B - FEMINEFC_PAV-2_C
01-02-202010:45SANT JAUME - HEURES - MIX10 - 6CECELL - FEMINEFC_PAV-2_C
01-02-202011:30CLAVER - A - FEM12 - 4LESTONNAC - MIXINEFC_PAV-2_C

JORNADA 2
08-02-202009:00SANT JAUME - HEURES - MIX12 - 4CLAVER - D - FEMINEFC_PAV-2_C
08-02-202010:30CLAVER - C - FEM12 - 4BALAFIA - MIXINEFC_PAV-2_C
08-02-202011:15JOC DE LA BOLA - MIX (ECS) (EEM)4 - 12LESTONNAC - MIXINEFC_PAV-2_C
08-02-202012:00CECELL - FEM12 - 4CLAVER - B - FEMINEFC_PAV-2_C
08-02-202012:30CECELL - FEM12 - 4CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_C
08-02-202013:00CLAVER - A - FEM12 - 4CLAVER - B - FEMINEFC_PAV-2_C

JORNADA 3
15-02-202009:00CLAVER - D - FEM4 - 12JOC DE LA BOLA - MIX (ECS) (EEM)INEFC_PAV-2_C
15-02-202009:45CLAVER - B - FEM4 - 12SANT JAUME - HEURES - MIXINEFC_PAV-2_C
15-02-202010:30BALAFIA - MIX4 - 12CECELL - FEMINEFC_PAV-2_C
15-02-202011:15LESTONNAC - MIX4 - 12CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_C
15-02-202011:45LESTONNAC - MIX12 - 4CLAVER - C - FEMINEFC_PAV-2_C
15-02-202012:15CLAVER - C - FEM4 - 12CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_C

JORNADA 4
07-03-202009:00CLAVER - D - FEM6 - 10CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_C
07-03-202009:30CLAVER - D - FEM4 - 12BALAFIA - MIXINEFC_PAV-2_C
07-03-202009:45JOC DE LA BOLA - MIX (ECS) (EEM)12 - 4CLAVER - B - FEMINEFC_PAV-2_A
07-03-202010:00CLAVER - A - FEM6 - 10BALAFIA - MIXINEFC_PAV-2_C
07-03-202011:15CECELL - FEM4 - 12LESTONNAC - MIXINEFC_PAV-2_C
07-03-202012:00SANT JAUME - HEURES - MIX12 - 4CLAVER - C - FEMINEFC_PAV-2_C