CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

VOLEIBOL - CAD MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CAMP ESCOLAR - MIX
CECELL - A - FEM
CECELL - B - FEM (ECS)
RONDA - MIX
SANT JAUME - HEURES - MIX
TORRE VICENS - JUV - FEMGROCNEGRE

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1TORRE VICENS - JUV - FEM4280
1RONDA - MIX4280
1SANT JAUME - HEURES - MIX4280
1CECELL - A - FEM4280
1CECELL - B - FEM (ECS)4280
1CAMP ESCOLAR - MIX4280

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1SANT JAUME - HEURES - MIX44004618122802840
2RONDA - MIX43014024102802838
3CECELL - B - FEM (ECS)4202343082802836
4CAMP ESCOLAR - MIX4202323282802836
5TORRE VICENS - JUV - FEM4103244062802834
6CECELL - A - FEM4004164842802832

JORNADA 7
01-02-202009:00CAMP ESCOLAR - MIX4 - 12SANT JAUME - HEURES - MIXINEFC_PAV-3
01-02-202010:00CECELL - B - FEM (ECS)6 - 10RONDA - MIXINEFC_PAV-3
01-02-202011:00CECELL - A - FEM4 - 12TORRE VICENS - JUV - FEMINEFC_PAV-3

JORNADA 8
08-02-202009:00TORRE VICENS - JUV - FEM4 - 12CAMP ESCOLAR - MIXINEFC_PAV-1
08-02-202012:00SANT JAUME - HEURES - MIX12 - 4CECELL - B - FEM (ECS)MATER_PAV
08-02-202013:00RONDA - MIX12 - 4CECELL - A - FEMMATER_PAV

JORNADA 9
15-02-202009:00CECELL - A - FEM4 - 12CAMP ESCOLAR - MIXINEFC_PAV-3
15-02-202010:00TORRE VICENS - JUV - FEM4 - 12CECELL - B - FEM (ECS)INEFC_PAV-3
15-02-202011:00RONDA - MIX6 - 10SANT JAUME - HEURES - MIXINEFC_PAV-3

JORNADA 10
07-03-202009:00CECELL - B - FEM (ECS)12 - 4CECELL - A - FEMINEFC_PAV-3
07-03-202010:00SANT JAUME - HEURES - MIX12 - 4TORRE VICENS - JUV - FEMINEFC_PAV-3
07-03-202011:00CAMP ESCOLAR - MIX4 - 12RONDA - MIXINEFC_PAV-3